www.cvonline.hu

Szoftver Tesztmérnök

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

Feladatok

  • Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek C-ben írt működtető programjainak, funkcionális és biztonsági kritériumainak tesztelése
  • Szoftver tesztelési dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Szoftver tesztelesi technológiák és eljárások fejlesztése, a tesztelés automatizálása
  • Részvétel az elkészült szoftvertervezési és -tesztelési dokumentumok átvizsgálásában
  • Folyamatos és hatékony együttműködés a fejlesztéssel, architektekkel a problémák hatékony megoldásában

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy műszaki informatikus végzettség
  • A C programozási nyelv ismerete
  • Programtervezési és tesztelési  tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szkript nyelvek (elsősorban python) ismerete
  • Autóipari tapasztalat, beágyazott rendszerekben való jártasság előnyt jelent

Személyiség

  • Kiváló analitikus és problémamegoldó készség
  • Határidők betartására való képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs és kezdeményezőkészség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekedő vállalat
Helyek Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő