Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat

SZENZORFEJLESZTŐ MÉRNÖK

 (HF 10-7352)

pozícióba.

Feladatok

  • Mikroelektronikai területen fejlesztések végzése egy nemzetközi csapat tagjaként,
  • Légzsák és ESP-rendszerek mikrotechnikai eljárásokkal gyártott érzékelőinek fejlesztése,
  • A fejlesztés, illetve a gyártás során felmerülő problémákra megoldások keresése, javaslattétel méréstechnikai változtatásra,
  • Adatsorok kiértékelése, az eredmények elemzése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív, jó angol vagy német nyelvtudás,
  • Méréstechnikai ismeret előny.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem,

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7352"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése