www.cvonline.hu

SZAKÁCS - EGYESÜLT KIRÁLYSÁG

  • A hirdetés 1298 napja lejárt
Tapasztalattal rendelkező szakácsokat, szakácssegédeket keresünk az Egyesült Királyságba!

További információk:

3-5 csillagos szállodai és éttermi munkákra keresünk szakácsokat és szakácssegédeket (Head Chef, Sous Chef, Chef de Partie/Line Chef, Commis Chef).

Feltétel:
o Legalább 2 év, referenciákkal alátámasztott, releváns tapasztalat.
o Középfokú vagy jobb angol nyelvtudás.
o Alapvető szakirányú végzettség még a Commis Chef pozicióhoz is elvárás
o Kezdőtőke megléte, amely minimum 100.000 Ft (= kiutazás költsége+költőpénz)

A munka:
- Heti kb. 40 óra
- Munkaruhával és késkészlettel a jelentkezőknek kell rendelkeznie.
- A szerződések minimum egy évre szólnak.

Fizetés:
- 12.000 GBP/év – 18.000 GBP/év, pozíciótól függően.

Szállás:
- 20-80 GBP/hét
- kaució nincs

Jelentkezni részletes szakmai angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen lehet!

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni. Valamint Románia és Bulgária az unióhoz való későbbi csatlakozása miatt a két ország állampolgáraival szemben átmenetileg még fennálló munkaerőpiaci korlátozások megszűnésig nincsen lehetőségünk bolgár és román állampolgárok elhelyezésére ennél a munkánál. Megértésüket köszönjük.

Helyek Külföld
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér