www.cvonline.hu
Stratégiai beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.01.
Jelentkezési határidő: 2014.02.04.
Hirdetés azonosító: 573979
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Multinacionális gépgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Feladatok:
- Új beszállítók felkutatása és auditálása
- Kapcsolattartás a beszállítókkal
- Racionalizálási és gyártmányáthelyezési projektekben való részvétel

Követelmények
- Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
- Beszerzési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
- Stratégiai beszerzésben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
- Tárgyalóképes német nyelvismeret
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Gyártástechnológiai ismeretek

Előny:
- csövek és rúd acél beszerzésében szerzett tapasztalat