www.cvonline.hu

Software Architect

  • A hirdetés 1192 napja lejárt
44238-Software ArchitectLink megjelenítése">

Ügyfelünk, német-magyar szoftverfejlesztő cég, keres dinamikusan fejlődő csapatába munkatársat budapesti munkavégzéssel a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Szoftverek koncepcionális tervezése, specifikációja;
  • Szoftverfejlesztők szakmai munkájának koordinációja és felügyelete;
  • Tesztstratégia kialakítása;
  • Kapcsolattartás a külföldi ügyfél architectjeivel;
  • Aktív részvétel a termék új generációinak kialakításában.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat;
  • Szoftverfejlesztési technológiák és eszközök széleskörű ismerete;
  • C#/.NET magas szintű ismerete;
  • WCF technológiák ismerete;
  • MEF alapok;
  • Design Pattern-ek ismerete;
  • Funkcionális és nem-funkcionális követelmények kezelése;
  • UML ismerete;
  • Nemzetközi projekttapasztalat;
  • Kreatív, sokoldalú problémamegoldási készség;
  • Mérnöki gondolkodásmód, rendszerszemlélet;
  • Felelősségtudat, szakmai igényesség;
  • Jártasság koncepciók készítésében és dokumentálásában
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • Kommunikációs-, prezentációs készség és tapasztalat;
  • Utazási és tanulási hajlandóság.
Ha szeretne részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol nyelven a 44.238-as referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika