www.cvonline.hu

Senior web programozó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Amiket elvárunk:

  • HTML, JS és CSS anyanyelvi szintű ismerete, minimum 5 év gyakorlattal
  • Legalább egy JS keretrendszer teljes ismerete
  • Legalább egy modern objektum orientált dinamikus nyelv alapos ismerete (Python előny)
  • Kliens és szerver oldali HTTP alapismeretek
  • PHP alapismeretek előny, de nem elvárás
  • Érdeklődés a legújabb webes technológiák iránt, és ezek közül néhány mélyrehatóbb ismerete

A feladat:

Senior web programozóként részt vesz a cég Python, Django és PHP alapú webes alkalmazásaink fejlesztésében. Ötletekkel és új technológiák bevezetésével részese lesz meglévő és új termékeink következő verzióinak tervezésének és megvalósításának.

Amit mi kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Jól összeszokott, fiatal, agilis csapat

Jelentkezni referenciák megjelölésével. Csak azokra a jelentkezésekre válaszolunk, melyek legalább a fenti feltételeket teljesítik.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
JAVA ARCHITECT CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Magyarország

HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

Az infokommunikációs piac meghatározó szere...

Process Manager- Telekom IT TSI SIS (Budapest)

IT Services Hungary Kft.