www.cvonline.hu

Senior tesztmérnök

  • A hirdetés 495 napja lejárt

Partnercégünk számára munkatársat keresünk

pozícióba

Cégjellemzők:

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező multinacionális szoftverfejlesztő cég, navigációs területen.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Navigációs szoftver és applikációk tesztelésének végrehajtása, dokumentálása
  • A tesztelő csapatban dolgozó más kollégák munkájának szakmai irányítása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves, a szoftver-minőségbiztosítás és a szoftvertesztelés területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (informatikai/villamosmérnöki/gépészmérnöki végzettség előny)
  • Minőség- és folyamatorientált szemlélet
  • Alapfokú scriptelési vagy programozási ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására

 Előny:

  • ISTQB-CTFL képesítés
  • Jártasság, gyakorlati tapasztalat az autóipari minőségbiztosítási rendszerekben
  • Tesztautomatizálás területén szerzett szoftvertesztelői háttér, tapasztalat
  • Linux/Unix ismeret, tapasztalat
  • Egy scriptnyelv (például: Perl, Python) ismerete

 Amit kínálunk:

  • Egy sikeres és elismert hazai világcég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Dinamikus nemzetközi növekedés, a jövő navigációs fejlesztéseiben való részvétel
  • Kiváló hazai szakemberekből álló fiatalos csapat
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő