www.cvonline.hu

Senior programozó / architect [ZFIB-JD02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.04.26.
Hirdetés azonosító: 500986

Focus consulting

Megbízónk

Pénzügyi-matematikai szoftver fejlesztéséhez keresünk igényes szoftverfejlesztőket.

Feladatok

- Kihívásokkal teli szoftvertervezés és szoftverfejlesztés: JSE, JEE, C++
- Unix/Linux környezetben többrétegű alkalmazás kialakítása és implementálása
- Külföldi kollégákkal szoros együttműködés

Elvárások

- Felsőfokú végzettség
- Kiváló programozói ismeretek vagy Javaban, vagy C++-ban vagy mindkettőben
- UNIX/Linux, JSE, JEE
- Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás
- Közép vagy felsőfokú angol nyelvtudás
- Friss diplomások esetében nyári vagy iskolaidő alatt szerzett szakmai gyakorlat elvárt

Előny

- Perl, Python, Awk, Bash
- SQL

Egyéb

Amit Megbízónk ajánl:

- karrier lehetőség egy olyan környezetben, ahol a legújabb technológiát használják
- teljesítményarányos évenkénti fizetés emelés, és bónusz, és havi juttatási csomag
- rendszeres utazási lehetőség Amerikába
- lehetőség, hogy pár éven belül az amerikai csapat állandó tagja legyen (értsd: kiköltözés)

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió