www.cvonline.hu

Senior Német IT Helpdesk Munkatárs

  • A hirdetés 981 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi pénzügyi szolgáltató központ (shared service center).

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Beérkező hívások és e-mailek megválaszolása, rendszerben való adminisztrációja
  • Technikai segítségnyújtás a felhasználóknak német nyelvterületen
  • Végfelhasználók segítése szoftver, hardver, hálózati kapcsolatok vagy más, IT-hez kapcsolódó komplex kérdések megválaszolásával
  • Új eszközök és folyamatok bevezetése és dokumentálása

Elvárások:

  • Folyékony német nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Legalább 1 év IT helpdesk tapasztalat multinacionális környezetben
  • Magas fokú tanulási és probléma megoldó készség
  • Ügyfélorientált kommunikáció

Amít kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatások
  • Intenzív és folyamatos tréningprogram
  • Modern, rendkívül igényes irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő