www.cvonline.hu

SENIOR BACK OFFICE MUNKATÁRS

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. – a hitelek folyósítása utáni – hitelezési adminisztrációs feladatok ellátására

  SENIOR BACK OFFICE MUNKATÁRSAT

keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Kölcsön futamideje alatti monitoringtevékenység ellenőrzése (Földhivatali, biztosítási, fedezet)
  • Csoportos beszedéssel kapcsolatos folyamat ellenőrzése
  • Kamatperiódus értesítők kiküldésének ellenőrzése
  • Könyvelést érintő zárlati feladatokkal kapcsolatos ellenőrzés
  • Ügyféllevelek és hozzájáruló nyilatkozatok ellenőrzése (Végrehajtási jog, adatváltozások, igazolások kiadása)
  • Egyedi ügyletek kezelése, eljárásrendek kidolgozása
  • Üzleti igények megfogalmazása, fejlesztések tesztelése,
  • Kollegák oktatása
  • Adatszolgáltatások, kimutatások készítése

Elvárások

  • középfokú végzettség,
  • hitel Back-Office területen - a fent részletezett feladatokban - szerzett tapasztalat,
  • kiváló MS Office ismeretek (Word, Excel, Internet, Outlook).

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a kapcsolatteremtő és kommunikációs készsége,
  • önállóság jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2012. szeptember 03-ig várjuk Karrierportálunkon: www.karrier.aegon.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest