www.cvonline.hu

Sales Engineer [JU-SE02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.04.03.
Jelentkezési határidő: 2012.09.19.
Hirdetés azonosító: 403852

Focus consulting

Megbízónk

A világ egyik vezető villamosipari vállalatához keresünk agilis és proaktív munkatársat Sales Engineer pozícióba.

Feladatok

- Az automatizálási portfolió értékesítése magyarországi berendezésgyártók számára,
- megoldások keresése, koncepció alkotás a vevő igényeinek megfelelően,
- prezentációk készítése és tartása,
- kapcsolattartás a külföldi mérnök irodákkal,
- projektek menedzselése: ajánlatkészítés, projekt koordináció,
- versenytárs figyelés, piaci trendek nyomonkövetése.

Elvárások

- Villamos- vagy gépészmérnök végzettség,
- automatizálási termékek értékesítésében szerzett 3-5 éves tapasztalat,
- tárgyalóképes angolnyelv-tudás,
- cél- és eredményorientált személyiség,
- kiváló kapcsolatteremtő, illetve tárgyalási készség.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés
Régió