x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Raktárvezető

TEVA Gyógyszergyár Zrt. ( Debrecen )-Raktárvezető
Hozzáadva 2012.08.10.
Hirdetés azonosító: 436975
lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Alapanyaggyártó Igazgatóság

Raktározási és Porkezelési Osztály

munkatársat keres

Feladatai:

  • Alapanyaggyártó Igazgatóság központi raktár tevékenységének és a raktári dolgozók munkájának irányítása (leltározás, selejtezés, készletszint követés)
  • A működést szabályozó GMP és egyéb belső szabályzatok, dokumentumok elkészítése és karbantartása
  • A terület felkészítése a vevői és hatósági auditokra, a terület bemutatása az auditokon
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, szervezetekkel, a szervezeti egység képviselete raktározási és logisztikai szempontból
  • Raktározással kapcsolatos projektekben való részvétel
  • Oktatások szervezése, megtartása

Elvárásaink:

  • Egyetemi/főiskolai szintű logisztikai, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves logisztikai tapasztalat
  • Raktárvezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és csapatmunkára való képesség
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • ADR szaktanfolyami oklevél
  • Vasúti track jogosítvány, vám szaktanfolyami végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány (diesel, elektromos)
  • MS Acces program ismerete

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

hr-debrecen@teva.hu

www.teva.hu

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyógyszeripar / Vegyipar, Termelés / Gyártás
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Debrecen

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése