www.cvonline.hu

Raktáros

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 489714

Budapesti logisztikai Partnerünk megbízásából határozott időtartamra munkatársat keresünk Raktáros állásra.

Raktáros

Feladatok:
  • raktárba érkező, zárt csomagolású vegyi áru kezelése,
  • a megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • komissiózás, áru összekészítése,
  • pakolás, csomagolás, címkézés,
  • RF szkenner használata,
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása,
  • kapcsolattartás a csoportvezetőkkel illetve műszakvezetőkkel.
Elvárások:
  • minimum 1-2 éves raktáros, targoncás munkatapasztalat,
  • érvényes tűzvédelmi szakvizsga,
  • érvényes növényvédelmi zöld könyv megléte,
  • új OKJ-s vezetőállásos targonca jogosítvány (2009. év utána 3313-as kóddal ellátott jogosítvány),
  • megbízható, szabálykövető személyiség,
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • monotónia tűrés.
Amit kínálunk:
  • kiváló munkakörnyezet,
  • multinacionális vállalat,
  • versenyképes bérezés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • munkarend H-P 07:00-15:00, vagy 9:00-17:00, illetve később 2 műszak vállalása: 06:00-24:00, 14:00-22:00 óra között, határozott idejű munkavégzés, várhatóan 2013.augusztusig.
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzot tartalmazó pályázatát, referencia szám DHF 01 és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió