www.cvonline.hu

PROJEKT MENEDZSER

Magyarország vezető online cégcsoportjához, a Habostorta Kft.-hez keresünk munkatársat a marketing igazgatóság termékmenedzsment és üzletfejlesztési csoportjába munkatársi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termék (website, online szolgáltatás) és promóciós ötletek, koncepciók, specifikációk kialakítása, a fejlesztések tesztelése
  • Munkaköri területek (társkeresők pl.: Randivonal.hu, közösségi oldalak pl.: ize.hu)
  • Termék piaci környezetének követése
  • Promóciók termékoldali támogatása
  • Díjcsomagok árazása, fizetési rendszerek menedzsmentje
  • Üzletfejlesztés, a piacvezető pozíció erősítése
  • Napi kapcsolattartás külsős partnerekkel és cégen belüli szakértőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú üzleti végzettség, folyamatos új ismeretek elsajátítása
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat a website menedzsment területén
  • Kreativitás, dinamikus személyiség, terhelhetőség, önállóság
  • Webes és marketing ismeretek
  • Felhasználói szintű PC ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Online iparági tapasztalat
  • Alapvető IT (pl HTML, SQL) ismeretek
  • Közgazdasági, programozói, villamosmérnöki vagy kommunikációs végzettség
  • Egyéb nyelvismeret, pl.: román, szlovák, orosz

Amit kínálunk:

  • Az online marketing területén egyedülálló szakmai fejlődési lehetőségek
  • Kreatív, pörgős munkakör, folyamatos tanulás
  • Nemzetközi háttér
  • Vonzó juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkaidő:

  • 8 órában, határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, metróhoz közel

  • Jelentkezni a lenti címen fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet
  • Elbírálás folyamatosan a jelentkezés sorrendjében
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR, IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest