www.cvonline.hu

Project Manager [ST-DPM02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 882515

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik vezető könyvvizsgálati, vezetési tanácsadási, pénzügyi tanácsadási, kockázatkezelési és adó tanácsadási szolgáltatást nyújtó vállalata.

Feladatok

A pozíció fókuszában a különböző iparágakban szereplő ügyfelek (tranzakciós, informatikai, stb.) projektjeinek a menedzselése áll:

- Az ügyfél igények megértése
- A különböző folyamatok és rendszerek felmérése
- A folyamatfejlesztési és hatékonyság növelő stratégia kidolgozása
- A projekt ütemterv megírása és az erőforrások menedzselése
- A projekttagok munkájának koordinálása
- Állandó kapcsolattartás és információ megosztás az ügyfelekkel (top menedzsment)
- A kidolgozott folyamatok tesztelése
- A Go live menedzselése
- Utánkövetés

Elvárások

- Egyetemi/főiskolai végzettség
- 4-5 éves projektek vezetésében szerzett tapasztalat ügyfél vagy tanácsadói oldalon, multinacionális környezetben
- pénzintézeti és informatikai rendszerek és folyamatok ismerete
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- Analitikus gondolkodás
- Kiváló kommunikációs készség és szervező képesség
- Ügyfélorientált szemléletmód

Előny

- Tanácsadói oldalon megszerzett tapasztalat