www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
 Hirdetés azonosító: 198080
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI MSD divíziója a Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban precíziós fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Telephelyünk a világ nagy telekommunikációs cégeinek és ezek beszállítóinak gyárt és szállít termékeket. A jelenleg több mint 500 főt foglalkoztató üzemünkbe keresünk Program Manager-i munkakörbe munkatársat, aki lendületes személyiségével, és segítőkész hozzáállásával szeretne csatlakozni egy folyamatosan fejlődő céghez, egy fiatalos csapathoz!

Kínált pozíció:

PROGRAM MANAGER

Feladat

A program manager felel gyár szinten egy meghatározott vevővel (vevőkkel) kapcsolatosan felmerülő minden stratégiai és operatív feladat koordinálásáért.

  • Vevő kapcsolattartás teljes körű irányítása
  • Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Vevői elégedettség fejlesztésére irányuló feladatok, vevőszolgálati munka irányítása
  • A vevő és a gyár közötti termelés tervezéssel/rendelésekkel kapcsolatos vevői igények kezelése
  • A termelés támogatása a vevői elégedettség fokozásának érdekében

Elvárás

  • Műszaki és/vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 4 éves releváns tapasztalat
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett többéves tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás

Pozitív tulajdonságok

  • Kezdeményezőkészség, saját motiváció megléte
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Tulajdonosi és vevőorientált szemlélet
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Pezsgő munkakörnyezet
  • Dolgozóközpontú hozzáállást, nyitott vállalati kultúrát
  • Versenyképes juttatási csomag

Elvárt nyelvek ismerete: angol