Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Pénzügyi asszisztens

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.09.01.
Jelentkezési határidő: 2012.09.06.
Hirdetés azonosító: 436460
lejárt

Feladatok:
  • Szállító számlák, vegyes és általános tételek iktatása, kontírozása, leigazolása
  • banki kivonatok kontírozása, rögzítése, folyószámla egyeztetés,
  • reklamációk intézése, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • jogszabályok naprakész ismerete, változásának folyamatos figyelemmel kísérése,
  • statisztikák készítése,
  • hó végi zárási feladatokban való részvétel.
Elvárások:
  • pénzügyi területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • legalább középfokú pénzügyi végzettség,
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvismeret,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.
Amit kínálunk:
  • multinacionális környezet,
  • hosszú távú állás egy stabil cégnél,
  • fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Vecsés
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, napi 8 órában
Kapcsolat:
Fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzzal az allas2@prohuman.hu e-mail címen keresztül.

Referencia szám: PüA-01

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.
Kategória
Régió
Vecsés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése