Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

PÉNZTÁRI Könyvelő

OPTISOFT Számítástechnikai, Pénztárszolgáltató, Könyvelõ és Oktató Zrt.
Hozzáadva 2012.04.27.
Hirdetés azonosító: 392510
lejárt

Az OPTISOFT Nyrt pályázatot hirdet

8 órás főállás betöltésére.

Feladatok:

•    Egyéni, munkáltatói tagdíj felosztása
•    Kilépő, átlépő tagokkal kapcsolatos könyvelési és adminisztratív teendők ellátása
•    Tagi lekötések elszámolása
•    Folyószámla ellenőrzése, egyeztetése
•    Függő tételek rendezése és adminisztratív teendőinek ellátása
•    Külső telefonok fogadása, kezelése
•    Ügyfelekkel való kapcsolattartás
•    Negyedéves és éves zárásban való tevékeny részvétel

Elvárások:

•    Középfokú gazdasági végzettség,
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
•    Rugalmas munkavégzés,
•    Jó kommunikációs készség,
•    Jó problémamegoldó képesség,
•    Csapatjátékos

Előnyök:

•    2 éves hasonló területen szerzett gyakorlat előny,
•    Pénztári terület ismerete előny,

Munkavégzés helye:
Budapest II. kerület

A pályázat benyújtásának határideje: 2012 május 2-ig
az alábbi e-mail címre.

OPTISOFT  Nyrt 1025 Budapest, Nagybányai út 92.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pest, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése