www.cvonline.hu

Operative Planner - Assembly Unit (Referenciaszám: HM-152)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.10.06.
Hirdetés azonosító: 558344

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készség
  • Valamely termelésirányítási rendszer ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Assembly munkák szervezése és műszaki felügyelete
  • Termelési folyamatok tervezése, bevezetése, optimalizálása, elemzése (FMEA, CP, MFU/PFU, SPC stb.)
  • Termelési csoportvezetők szakmai és diszciplináris vezetése
  • Átállási idők csökkentése
  • Gyártás indítás, próba- és prototípusgyártás végrehajtása
  • Együttműködés az új gyártási technikák- és technológiák bevezetésében
  • Termék és folyamat műszaki változásainak figyelemmel kísérése
  • A Fejlett Minőség Tervezéssel kapcsolatos folyamatok ismerete és feladatok végrehajtása (APQP)
  • Részvétel a vevői reklamációk feldolgozásában (8D riport)
  • Gyártósori csere szerszámok managementje

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés!
  • Cafeteria, bejárás- vagy albérlet-támogatás, letelepedési támogatás, étkezési hozzájárulás, bónusz rendszer, szakmai- és nyelvi képzések
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia, nemzetközi tapasztalatszerzés lehetősége!

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai tulajdonú, dinamikusan bővülő multinacionális vállalat székesfehérvári gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk Székesfehérváron elektronikai modulokat és akusztikai termékeket gyárt neves autógyáraknak.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-152-es referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as telefonszámon.
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő