www.cvonline.hu

NPI mérnök

  • Frissítve 1469 napja
Partnercégünk számára keresünk munkatársat
NPI mérnök
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális elektronikai vállalat folyamatosan fejlődő gyáregysége

Munkavégzés helye:
Tab

Feladatok:
  • Új termékek gyártásba vitele, ezen belül:
  • Termékek NPI dokumentációjának elkészítése, előzetes minőségtervezés
  • A mintagyártások megszervezése és lebonyolítása
  • Részvétel a végleges gyártási folyamat és munkaállomások, műveletek megtervezésében
  • FMEA, Control Plan, folyamatábrák készítése, karbantartása
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök preferált)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 3-5 év EMS tapasztalat
  • Minőségirányítási elvek, minőségirányítási rendszerek és előírások ismerete (APQP, TS16949, stb)
  • AutoCAD ismeret előny
Egyéb információ:
  • Versenyképes fizetés, teljesítmény utáni bónusz, cafeteria
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
Munkavégzés helye Tab
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tab