www.cvonline.hu

Műszakvezető / Művezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.04.30.
Hirdetés azonosító: 387230

Gázipari berendezések gyártásában piacvezető partnercégünk bővülő csapatának erősítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Elvárásaink:

  • CNC forgácsoló végzettség/technikusi végzettség
  • minimum 3-5 év műszakvezetői/művezetői szakmai tapasztalat
  • CNC programozási ismeretek
  • német/angol nyelvismeret
  • önálló munkavégzés, öntudatosság
  • vezetési ismeretek
  • számítógépes ismeretek
  • termeléstervezés VIR rendszerben

Feladatok:

  • jelentéskötelezettség a művezetőnek/termelés vezetőnek
  • a CNC gyártóműhely vezetése többműszakos munkarendben
  • felelős a termelés mennyiségi és minőségi követelményeinek betartásáért
  • felelős személyek és gépek termelési programjának tervezésért

Amit nyújtunk:

  • biztos munkahely egy nemzetközi viszonylatban tevékenykedő cégnél
  • bérezés a képzettség és a tapasztalat szerint, megegyezés alapján

Munkavégzés helye:

  • Nagykanizsa

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével, a kovacs.adrienn@prohuman.hu e-mail címre.

Kategória
Termelés / Gyártás
Régió
Nagykanizsa