Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

MŰSZAKOS TERMELÉSIRÁNYÍTÓ (Shift team leader)

Mars Magyarország Kisállateledel Gyártó Kft.-MŰSZAKOS TERMELÉSIRÁNYÍTÓ (Shift team leader)
Hozzáadva 2012.04.13.
Hirdetés azonosító: 393379
lejárt

A közel 100 éves múltra visszatekintő Mars Inc. 65 000 munkatárssal világszerte a világ vezető FMCG-cégei közé tartozik. Csongrád-Bokroson lévő gyáregységünk több mint 15 éves magyarországi tevékenységével meghatározó szerepet tölt be a közép-európai kisállateledel-gyártásban és a régió legkiemelkedőbb munkáltatója.
Olyan világszínvonalú minőségi termékeket gyártunk, mint a PEDIGREE, WHISKAS, CHAPPI, KITEKAT.  Büszkék vagyunk arra, hogy az évek során stabil, fenntartható környezetet tudtunk teremteni munkatársaink számára és még a jelenlegi gazdasági körülmények között is folyamatos beruházásainkkal bővítjük a gyáregységünket.

Vállalatunk

 MŰSZAKOS TERMELÉSIRÁNYÍTÓ
(Shift team leader)

munkakörbe

elsősorban műszaki (gépészmérnöki/élelmiszeripari) végzettséggel
2-3 éves termelésben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres.

Kiemelkedő alapbér mellett kiemelkedő juttatásokat biztosítunk: élet- és balesetbiztosítás, Cafeteria és bónusz rendszer, szakmai és vezetői tréningek, közelebb költözés esetén letelepedési támogatás.

Főbb felelősségi területek:

  • Biztosítja a termelési terv teljesítését a mennyiségi-, minőségi-, hatékonysági- és költség célokkal összhangban a biztonságtechnikai és higiéniai szabályok szerint.
  • Folyamatosan figyelemmel követi, hogy a műszak teljesítménye megfelel-e a termelési kiválósági céloknak, valamint olyan akciótervet kezdeményez, amelyek a folytonos fejlődést támogatják annak érdekében, hogy a kitűzött tervek teljesüljenek.
  • A termelési csapat irányítása, motiválása a munkatársi elkötelezettség növelésével.

Végzettség/Képesítés:

  • Egyetemi/főiskolai (Bsc, Msc) műszaki diploma és 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Gépészmérnöki/Élelmiszeripari végzettség előnyt jelent
  • 2-3 év vezetői tapasztalat termelési csapatok irányításában
  • Minőség-és Élelmiszerbiztonsági előírások, valamint munkavédelmi szabályok ismerete
  • Hatékony munkavégző képesség a teljes szervezet minden szintjén és a társosztályokkal
  • Megbízható, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Agilis személyiség

 Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor kérjük, hogy küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.

Jelentkezési határidő: 2011. április 18.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése