www.cvonline.hu

Műszaki osztályvezető

  • A hirdetés 781 napja lejárt

Miskolci székhelyű ipari vállalat

 műszaki osztályvezetőt

 keres az alábbi feladatok ellátására

Feladatok:

  • Gépek, berendezések és épületek üzemeltetésének, karbantartásának megszervezése, koordinálása, a szükséges alkatrészek biztosítása
  • Folyamatos üzemmenet feltételeinek és kiszolgáló berendezések (ipari víz,  gázkazánok, áramellátás, szennyvízkezelő) működésének biztosítása
  • Műszaki beruházások koordinálása
  • Költségek optimalizálása
  • Vállalatirányítási rendszer működtetése
  • Javaslatok kidolgozása, és részvétel a fejlesztésekben, minőségügyi problémák megoldásában
  • Együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Különböző feladatokat végző munkavállalók csoportjainak irányításában szerzett tapasztalat
  • Minimum középvállalati szinten megszerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Nagy munkabírás, nagyfokú önállóság
  • Együttműködési készség, proaktív szemlélet
  • Vezetői szemlélet, stratégiai gondolkodás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Projektvezetői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • TPM ismerete
  • Vegyipari ismeretek

Egyéb információ az állásról:

Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Miskolc

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol