www.cvonline.hu

Munkajogász

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.07.
Hirdetés azonosító: 908119

Munkajogász

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari vállalat. Folyamatos bővülésének köszönhetően személyügyi területre az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Munkajogász

Feladatok:

- vállalat teljes körű képviselete munkajogi kérdésekben
- munkajogi szerződések kidolgozása és kezelése
- koncepciók kidolgozása és megvalósítása a vállalat munkajogi stratégiájához
- teljes körű munkajogi tanácsadás kollégák és vezetők számára
- egyedi és kollektív munkajogi konfliktusok orvoslása
- HR Compliance témákban felelős személy
- HR vállalati irányelvek és rendelkezések megvalósítása
- szabályszerű üzleti magatartás biztosítása
- érdekellentétek vizsgálata

Elvárások:

- jogász végzettség (szakvizsga), munkajogi szakjogász
- többéves munkajogi tapasztalat, lehetőleg ipari/gyártó környezetben
- tárgyalóképes német és kommunikációképes angol nyelvtudás
- önálló, ötleteit keresztül vivő, kezdeményező személyiség

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján