www.cvonline.hu

Mezőgazdasági Idénymunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 519985

Mezőgazdasági partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • 3-4 munkavállaló szállítása (Nap 100 km, közúton),
  • vetőmag válogatás,
  • palántázás,
  • kapálási, tőszám beállítási feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Mezőgazdasági tapasztalat elengedhetetlen,
  • saját személyautó,
  • monotónia tűrés,
  • jó fizikai állapot és állóképesség.
Amit kínálunk:
  • Biztos munkahely, bejelentett , határozatlan idejű munkaszerződés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • jó munkakörülmények,
  • bérezés a képzettség és a tapasztalat szerint.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: főként a Dél-Pest megyei földterületek
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát E-mail cím megjelenítése mail címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió