www.cvonline.hu
Exact Solutions Kft.-Lean Partner

Lean Partner

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
LEAN Partner
munkakörbe

Cégjellemzők:
Megbízónk jelentős bővülés előtt álló autóipari beszállító vállalat

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • Aktív részvétel a vállalati Lean fejlesztési projektjeiben
  • A gyártási rendszer továbbfejlesztése, finomítása Lean elvek alapján
  • A mérnöki osztály tagjaként részvétel mérnöki tevékenységek eredményességének, hatékonyságának javításában
  • Iránymutatás, tanácsadás a kapcsolódó osztályok részére a Lean elemeit illetően
  • Oktatási anyagok készítése, fejlesztése, oktatások megtartása
  • A Lean eszköztár karbantartása, új eszközök készítése, továbbfejlesztése
  • A Lean kultúra erősítése, elmélyítése a vállalati értékek és célok szerint

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év lean tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • SixSigma ismeretek, valamint autóipari munkatapasztalat előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, évente két alkalommal teljesítmény utáni bónusz, cafeteria, telefon
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest