x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

LEAN KOORDINÁTOR

CLAAS Hungária Kft.
Hozzáadva 2012.04.18.
Hirdetés azonosító: 387263
lejárt

A CLAAS Csoport a világ egyik vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalata. Közel 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák és szolgáltatások fejlesztésével, kiváló minőségi színvonalon. A napjainkban is családi tulajdonban lévő vállalat sokoldalú termékeire mezőgazdászok támaszkodnak a világ minden pontján. A vállalatcsoport, amely több mint 9.500 főt foglalkoztat világszerte, vezető pozíciókat mondhat magáénak a kombájnok, a bálázó gépek és a szecskázók tekintetében. A törökszentmiklósi gyár, amely az évek során a kombájnokra szerelhető vágóasztalok és vágóasztal-kocsik termelési és fejlesztési központjává vált, jelenleg

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • jó számítógépes felhasználói ismeret,
  • kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás,
  • kreativitás,
  • flexibilitás.

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • CLAAS termelési rendszer (CPS) eszköztárának működtetése,
  • meglévő módszerek (5S, csoportmunka, TPM, Q-kapu, workshopok) felügyelete,
  • új CPS módszerek bevezetésében való részvétel, koordináció, együttműködés,
  • CPS mutatószámrendszer üzemeltetésében való részvétel,
  • kapcsolattartás a területekkel, igényfelmérés, bevezetések levezénylése,
  • módszerek hatékonyságának monitoringja, javaslattétel,
  • rendszer állandó fejlesztése, benchmark.

Amit kínálunk Önnek:

  • teljesítményarányos jövedelem,
  • folyamatos szakmai és nyelvi tréningek,
  • hosszú távú perspektíva.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a LEAN0321 referenciaszám megjelölésével az alábbi címre:

CLAAS Hungaria Kft.
5200 Törökszentmiklós, Dózsa Gy. út 17.
www.claas.com

Munkavégzés helye:
Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Törökszentmiklós

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése