www.cvonline.hu

Lakatos, hegesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 489720

Precíziós fémmegmunkálással, valamint mechanikai és elektrotechnikai összeszereléssel foglalkozó multinacionális partnercégünk számára munkatársakat keresünk bérigény megjelölésével az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • acél alapanyagok megmunkálása műszaki dokumentáció alapján,
  • acélszerkezetek, egyéb fémiparban használt egyedi alkatrészek összeállítása,
  • termelésben való aktív részvétel,
  • egyéb lakatos és hegesztési feladatok,
  • a munkaterület tisztán tartása,
  • munkavédelmi és minőségi előírások betartása.
Elvárások:
  • szakirányú végzettség (lakatos vagy hegesztő végzettség),
  • mérőeszközök és szerszámgépek ismerete,
  • anyagismeret és műszaki rajzismeret,
  • érvényes tűzvédelmi vizsga,
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • jó kézügyesség,
  • büntetlen előélet.
Előny:
  • hegesztési ismeretek, rutin (MAG, AWI, AFI, CO),
  • gyártó környezetben szerzett lakatos tapasztalat,
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • bejelentett foglalkoztatás,
  • folyamatos belső képzések,
  • előmeneteli, fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: több műszakos munkarend.
Kapcsolat:
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre.
Ne felejtse el feltűntetni a levél tárgyában az LHV 001 referencia kódot, vagy a Lakatos, hegesztő jeligét!
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a fenti pozícióra csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőnek garantáljuk a kapcsolatfelvételt.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió