www.cvonline.hu

Teljes körű könyvelő (Angol tudással)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.03.29.
Jelentkezési határidő: 2012.07.27.
Hirdetés azonosító: 417258

Nemzetközi partnerünk pénzügyi és könyvelési, bérszámfejtési, adótanácsadási, valamint kapcsolódó vállalati szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

- Teljes körű könyvelési feladatok ellátása nemzetközi partnercégek számára
- Havi zárási folyamatban való aktív részvétel;
- Éves és évközi beszámolók, adó- és statisztikai bevallások elkészítése
- Könyvvizsgálatban, adóellenőrzésben való részvétel
- Kapcsolattartás és információk egyeztetése és képviselete ügyfelek felé.

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi diploma pénzügyi területen
- 1-2 év tapasztalat teljes körű könyvelőként hazai vagy nemzetközi tulajdonban lévő cégnél
- Aktív, kommunikációképes középfokú angol nyelvtudás
- Vállalatirányítási rendszerben ( SAP, Oracle,Scala, CODA) szerzett tapasztalat előnyt jelent!
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Precíz, hatékony, önálló munkavégzés;
- Jó kommunikációs képesség, rugalmasság

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetési és juttatási csomag
- Szakmai fejlődési és karrierlehetőségek
- Professzionális vállalati környezet
- Vonzó, modern irodai környezet, ideális megközelíthetőséggel

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján