x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Könnyűipari mérnök

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (diploma), kifejezetten textil–bőr-ruházati technológus szakirány előny
  • Szabásminta-tervezés, - fejlesztés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP, R/3, MS Office)
  • Rugalmas és nyitott személyiség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Optitex tudás

Feladatok:

  • Fejlesztési feladatok részletes kidolgozása
  • Dokumentáció-kezelés
  • Aktív részvétel a belső folyamatok optimalizálásában
  • Költségcsökkentési javaslatok
  • Kapcsolattartás a mérnökséggel
  • CAD rajzok gyakorlati alkalmazásának értékelése
  • Új termékeket és gyártási folyamatokat vezet be
  • Folyamatos minőségfejlesztés
  • Elvégzi a megfelelő mérési feladatokat

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Pápai Ipari Parkban működő, amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk pápai gyáregysége különböző vezető márkájú személygépkocsikba állít elő beltéri kárpitozott alkatrészeket bőrből és műbőrből.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése