www.cvonline.hu

Kirendeltség vezető

  • A hirdetés 772 napja lejárt

Ügyfelünk Magyarország egyik vezető informatikai cége, akik egyedülállóan széleskörű IT szolgáltatásokat nyújtanak. Több mint 25 éves fennállásukkal jelentős tapasztalatra tettek szert, amely biztosítja számukra a folyamatos növekedést és a stabil hátteret. Legyen Ön is részese a folyamatos sikereknek és jelentkezzen

pozícióba.

Feladatok

  • A 8-10 fős kirendeltség vezetése, munkájának szervezése, a kereskedelmi és szervizszolgáltatások irányítása, adminisztratív folyamatok felügyelete,
  • az értékesítési menedzserek munkájának felügyelete,
  • üzleti volumen növelése, értékesítési terv megvalósítása, ügyfélkör szélesítése, kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel,
  • kapcsolattartás a budapesti központ szervezeti egységeinek vezetőivel,
  • beszámolók, riportok készítése a vezetés számára.

Elvárások

  • Aktív működő kapcsolati rendszer a kelet-magyarországi informatikai piacon,
  • felsőfokú, preferáltan gazdasági, műszaki végzettség,
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat elsődlegesen kereskedelmi területen,
  • informatikai és irodatechnikai piac ismerete (gyártók, disztribútorok, konkurencia),
  • magas szintű kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezőkészség,
  • nyitott, rugalmas, proakítv személyiség,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előny

  • Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás,
  • államigazgatási ügyfélkapcsolatok megléte,
  • komplex IT infrastruktúra értékesítésében szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó,
  • teljes körű IT termék- és szolgáltatási portfólió, jelentős helyi szervizkapacitás,
  • jelentős operatív mozgástér, stratégiai támogatás a menedzsment részéről.

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol