www.cvonline.hu

Kirendeltség- és fiókvezető

Generali-Providencia Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 385455

A Generali-Providencia Biztosító Zrt.

Budapest és vidéke Igazgatósága

munkatársakat keres

Feladatok:

- Tanácsadók szakmai vezetése, motiválása

- Folyamatos létszám- és szakmai fejlesztés

- Oktatás, betanítás

- Munkafolyamatok ellenőrzése

- Az üzleti tervek folyamatos teljesítése

- Az értékesítési volumen növelése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség

- Több éves értékesítésben szerzett vezetői tapasztalat, gyakorlat (min. 2 év)

- Kiváló kommunikációs- és együttműködési készség

- Önálló, precíz munkavégzés, eredmény - és minőség orientált szemlélet

- Felhasználói szintű MS Office számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

- Alkalmazotti jogviszony

- Versenyképes jövedelem

- Önálló munkavégzés

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

- Jó csapatmunka

- Vezetői ambíciók kiteljesítése

Jelentkezési határidő:  2012.03.31.

Munkavégzés helye :  Budapest,Tatabánya,Salgótarján,Dunaújváros,Vác,Cegléd

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és kiírási feltételeknek megfelel, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát  a munkakör megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre várjuk!

Önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy az önéletrajzában megadott adatokat a Generali-Providencia Biztosító Zrt. (székhelye: 1066 Budapest, Teréz körút 42-44.) kezelje, abból a célból, hogy az Ön végzettségének és érdeklődési körének leginkább megfelelő álláslehetőségről értesítse, Önnel időpontot egyeztessen, továbbá abból a célból is, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a fenti e-mail címre történő elektronikus levél megküldése útján. Hozzájárulásának a visszavonását követően Társaságunk a fenti célból Önt nem keresi meg a továbbiakban.

Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben (a továbbiakban: Infotv.) előírt kötelezettségünknek megfelelően tájékoztatjuk, hogy az adatkezelés jogalapja az Ön hozzájárulása, amely hozzájárulást Ön az önéletrajzának a fenti címre történő megküldésével adja meg. Az adatok kezelésére, feldolgozására Társaságunk, a Generali-Providencia Biztosító Zrt. jogosult. Tájékoztatjuk, hogy a megküldött önéletrajzának adatait, annak teljes tartalmát bizalmasan kezeljük, harmadik személynek az Ön tudta és beleegyezése nélkül információt nem szolgáltatunk ki Önről, azokat kizárólag Társaságunk emberi erőforrás osztályának a munkatársai, valamint az esetleges álláslehetőséggel kapcsolatban érintett vezetői ismerhetik meg.

Ön bármikor tájékoztatást kérhet személyes adatainak a kezeléséről, továbbá kérheti személyes adatainak helyesbítését, zárolását, törlését. Mindezeken túlmenően, Ön tiltakozhat személyes adatainak a kezelése ellen, illetve jogainak a megsértése esetén Ön jogosult bírósághoz fordulni, illetve a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság felé bejelentéssel élni.

Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk az Ön adatait az Infotv. 6.§ (5) bekezdése alapján, esetleges jogos érdekének az érvényesítése céljából, a magyar polgári jog szabályai szerinti általános elévülési időn belül (5 évig) kezeli. Az ötödik év elteltével az Ön adatait adatbázisunkból véglegesen és visszavonhatatlanul töröljük.