www.cvonline.hu
Exact Solutions Kft.-Karbantartó mérnök

Karbantartó mérnök

Partnerünk részére keresünk munkatársat
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk egy multinacionális autóipari beszállító vállalat

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Feladatok:
  • Gyártásban telepített gépek üzemeltetési mutatóinak javítása, állásidők csökkentése
  • Részvétel új gépek tervezésében, kiválasztásában
  • Teljes gépköltégek csökkentése
  • A karbantartó technikusok szakmai irányítása
  • A karbantartási utasítások felülvizsgálata, javítása
  • Alkatrész befogók tervezése, módosítása
  • Kapcsolódó gyártási dokumentáció naprakészen tartása
  • Új termékek bevezetésének támogatása
Elvárások:
  • Gépészmérnöki (esetleg villamosmérnöki) végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • 2D, 3D gépészeti tervezési ismeretek
  • TPM vagy Lean tapasztalat
  • Termelékenység növelésben, vagy minőségbiztosítási téren szerzett ismeretek előnyt jelentenek
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő juttatások
  • Biztos munkahelyi háttér, alacsony fluktuáció
  • Külföldi utazás, tréning
Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár