www.cvonline.hu

KAIZEN KOORDINÁTOR

  • Az állásajánlat lejárt.

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat 100 éves-, a magyarországi gyár 7 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

•A minőségi és mennyiségi elvárások teljesítésének támogatása, az átfutási idő csökkentése
•Kaizen-ek értékelése, megvalósítása, követése
•A gyártás során felmerült problémák jelentése, elemzése, a hozott intézkedések hatékonyságának nyomon követése
•A gyártással kapcsolatos veszteségek elemzése és javaslatok kidolgozása a csökkentésre
•Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése a fejlesztésre
•Az operátori önálló karbantartási tevékenység támogatása, oktatása
•Aktív részvétel a munkastandardok előkészítésében, kidolgozásában, bevezetésében; mutatók elemzése, folyamatos javítása
•A minőségi és költségcélok elérésének támogatása
•A vállalati 5S tevékenység fejlesztése, javítása, támogatása

Elvárások:

• Középfokú műszaki végzettség
• 3 év, termelésben szerzett tapasztalat
• Erős MS OFFICE ismeret
• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• Kiváló problémamegoldó képesség
• Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
• Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre:

Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest