www.cvonline.hu

Junior Szoftverfejlesztő

  • Frissítve 4 napja

Partnercégeink számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Megvan a diplomád, és szeretnéd elindítani a karriered egy dinamikusan fejlődő multinacionális cégnél? Lelkes és tehetséges, tanulni vágyó junior fejlesztők jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Programozás C++ nyelven
  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel
  • Egyéni kezdeményezőkészség

Elvárások:

  • Egyetemi szakirányú végzettség
  • Szakmai gyakorlat vagy legalább szabadidőben való programozás
  • Kommunikációképes angol  nyelvtudás
  • Erős probléma megoldási készség
  • Kreativitás, csapatszellem, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Izgalmas projektek az alábbi területeken: telekommunikáció, navigációs rendszerek, pénzügyi-, tőzsdei szoftverfejlesztés
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest
Egyéb hasonló állások Önnek
IT Rendszerszervező (HF-11-7909)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi sz...
Budapest

Junior Java Fejlesztő - INTS/14/42

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...
Budapest

IT BUSINESS ANALYST

ENLOYD KFT.

IT Business Analyst Nemzetközi, IT szektorban ...