Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Ingatlan Tanácsadó (I-II-III-XII. Kerületek)

OC & Co. Prestige Ingatlanközvetítő Kft.-Ingatlan Tanácsadó (I-II-III-XII. Kerületek)
Hozzáadva 2012.08.03.
Hirdetés azonosító: 429386
lejárt

A XII. kerületi Otthon Centrum Iroda

Ingatlan Tanácsadó

munkatársat keres karrierlehetőséggel!

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik:

  • eredmény, cél- és sikerorientáltak,
  • elhivatottak és kitartók,
  • jól tudnak kommunikálni továbbá határozott a fellépésük,
  • rendszerszemléletűek,
  • szeretnék magukat folyamatosan képezni és szakmailag fejlődni,
  • szeretnék a jövőjüket anyagilag megalapozni.

Feladatok:

A sikeres pályázók feladata az új és használt lakások értékesítése és a teljes folyamat kreatív előkészítése és menedzselése, ügyfeleink számára tanácsadás az Otthon Centrum által nyújtott komplex szolgáltatási háttér, valamint  tudásbázis segítségével.

I-II-III-XII. kerületi irodáink az elmúlt években több díjjal is gazdagodtak, elnyertük az:

„AZ ÉV FRANCHISE PARTNERE” az „ÉV IRODÁJA és az ÉV IRODAVEZETŐJE” címet!

Területünk sikerességének titka az innovációban és a kiváló csapatmunkában rejlik!

  Mi lehetőséget nyújtunk a szabad döntés lehetőségében, az ingatlan- szakmában való kiteljesedésben!

Amiért érdemes a kiemelt budai kerületeinket választani:

  • Mi adjuk el ezen kerületekben a legtöbb ingatlant.
  • Az I-II-III-XII. kerület frekventált pontjain lévő 6 színvonalas, jól felszerelt irodánk több mint 100 tanácsadója szoros együttműködésben dolgozik egymással.
  • Mert kiterjedt országos hálózatunk akár 80 irodájának tanácsadóival lehet együttműködni.
  • Folyamatos képzések az Otthon Centrum Akadémia felkészült tréneri csapatának támogatásával.
  • Díjmentes, komplex hitelügyintézést nyújtunk ügyfeleinknek
  • Mi mindig keressük a lehetőségeket és meg is találjuk azokat...
  • Mert az Otthon Centrumnál kiemelkedő teljesítménnyel kiemelkedő jövedelmet lehet elérni.
  • Havi  fix 100.000 Ft kezdő támogatást nyújtunk a megfelelő követelmények teljesülése esetén, továbbá lehetőséget biztosítunk passzív jövedelmi pillér kiépítésére is!

Munkavégzés helyei:

  • I-II-III-XII. kerületek

Munkavégzés helye:
Budapest (I-II-III-XII. Kerületek)
Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Kereskedelem / Értékesítés, Építés / Ingatlan, Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése