www.cvonline.hu

Héber nyelvű pénzügyi elemző

  • A hirdetés 978 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi pénzügyi szolgáltató központ (shared service center).

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Pénzügyi kimutatásokból és jelentésekből adatok gyűjtése és elemzése
  • Biztosítani, hogy az összegyűjtött információk helytállóak legyenek
  • Pénzügyi adatbázisok létrehozása és karbantartása, ezekből ügyfél kérésére különböző kimutatások készítése
  • Szoros együttműködés a könyvelőkkel és az ügyfél képviselőivel
  • Ügyfelek támogatása, velük való szoros együttműködés
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági, számviteli vagy pénzügyi végzettség
  • Felsőfokú héber és középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Pénzügy iránt való érdeklődés / pénzügyi affinitás
  • Kiváló kommunikációs ill. problémamegoldó képesség
Egyéb információ:
  • Munkaidő: 9-18h
  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatások
  • Intenzív és folyamatos tréningprogram
  • Modern, rendkívül igényes irodai környezet, könnyen megközelíthető munkahely
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő