www.cvonline.hu

Gépésztervező / Konstruktőr

  • A hirdetés 919 napja lejárt

Nagy múltú, csavarozó berendezések gyártásával, üzembe helyezésével, szervizelésével foglalkozó cég

munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • Csavarozó gépek tervezése motor- és hengerfejszerelő sorokhoz
  • Szerelő, ellenőrző, mérő, kenő gépek tervezése motor-, hengerfej-járműszerelő sorokhoz
  • Kulcsfejek tervezése
  • Szállítópályák, munkadarab hordozók tervezése
  • Munkafolyamatokkal kapcsolatos dokumentáció
  • Kéziszerszámok, készülékek tervezése
  • Gépdokumentációk készítése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzetség
  • Német nyelv alapfokú ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés, minőségi és vállalkozói szemlélet
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Alapfokú számítógépes ismeret (Win7;MS Office)
  • CAD ismeret (Autocad Mechanical;Proe vagy Solid Works,Inventor)
  • Szükség esetén Németországi munkavégzés

Előny:

  • Gépésztervezői /szerkesztői gyakorlat
  • Autószerelésben, javításában szerzett tapasztalat
  • Karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • PLC, pneumatika, hidraulika ismeretek

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Győr - Ipari Park

Jelentkezni lehet: Szakmai önéletrajz küldésével a megadott  e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német