www.cvonline.hu

Gépész technikus

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZ TECHNIKUS

Feladatok:

  • Egyedi és kis sorozatú alkatrészek gyártása CNC és hagyományos gépeken
  • Prototípusok összeszerelése, tesztelése
  • Általános gépész technikusi feladatok
  • Fejlesztőmérnökökkel való együttműködés

Elvárások:

  • CNC gépkezelő, gépi forgácsoló vagy hasonló szakirányú végzettség
  • 0-2 éves szakmai gyakorlat
  • Jó kézügyesség és problémamegoldó képesség
  • Lemezalakításban (vízvágó, él hajlító) és/vagy forgácsolásban (esztergálás, marás) szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Alapszintű számítógépes, illetve CAD ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar