www.cvonline.hu

Gépbeállító (Ref.:452)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2014.10.22.
Hirdetés azonosító: 546108
lejárt

Gépbeállító

Ref.:452

Hazai tulajdonú fémmegmunkálással és alkatrészgyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat. A dinamikusan fejlődő vállalat fő célja, hogy hosszú távon megfeleljen a gépjárműipari megrendelőiknek.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség és ismeretek:

  • Középfokú végzettség
  • Gépi forgácsoló szakképesítés (CNC ismeret)
  • Forgácsolási tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Ipari környezetben, gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Műszaki végzettség

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • Folyamatos gyártás feltételeinek biztosítása
  • A gyár gépeinek biztonságos beállítása
  • Gyártásközi ellenőrzés
  • A műszakban lévő dolgozók irányítása

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai továbbfejlődés
  • Színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Szigetvár

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. A levél tárgyában, kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu