Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Funkciófejlesztő mérnök

Hozzáadva 2012.04.18.
Hirdetés azonosító: 397624
lejárt

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő német tulajdonú, független fejlesztő cég munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk belsőégésű motorok kutatás-fejlesztésével, és az ahhoz szükséges eszközök gyártásával foglalkozik. A budapesti központba keresünk tapasztalt és pályakezdő munkatársakat egyaránt!

Feladatok

  • Vezérlő szoftver fejlesztése a cég belső előírásainak megfelelően az alábbi szakterületek valamelyikén (belsőégésű motorok, automata váltó, hajtáslánc, hybrid meghajtás, akkumulátoros technológia)
  • Szoftverspecifikációk kidolgozása
  • Szabályozó-algoritmusok fejlesztése, dokumentálása, kódolása, tesztelése és gondozása
  • Kapcsolattartás a magyar, illetve külföldi ügyfelekkel, partnerekkel

Elvárás

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jártasság szabályzástechnikai kérdésekben
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Együttműködési készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Strukturált, rendszerezett munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség, utazásra való hajlandóság

Amit nyújtunk

  • Szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Kiváló karrierlehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Minimális tapasztalat
Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése