www.cvonline.hu

Funkciófejlesztő mérnök

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő német tulajdonú, független fejlesztő cég munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk belsőégésű motorok kutatás-fejlesztésével, és az ahhoz szükséges eszközök gyártásával foglalkozik. A budapesti központba keresünk tapasztalt és pályakezdő munkatársakat egyaránt!

Feladatok

  • Vezérlő szoftver fejlesztése a cég belső előírásainak megfelelően az alábbi szakterületek valamelyikén (belsőégésű motorok, automata váltó, hajtáslánc, hybrid meghajtás, akkumulátoros technológia)
  • Szoftverspecifikációk kidolgozása
  • Szabályozó-algoritmusok fejlesztése, dokumentálása, kódolása, tesztelése és gondozása
  • Kapcsolattartás a magyar, illetve külföldi ügyfelekkel, partnerekkel

Elvárás

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jártasság szabályzástechnikai kérdésekben
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Együttműködési készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Strukturált, rendszerezett munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség, utazásra való hajlandóság

Amit nyújtunk

  • Szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Kiváló karrierlehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest