www.cvonline.hu

FPGA fejlesztő mérnök

  • A hirdetés 908 napja lejárt
Ügyfelünk egy németországi hátterű, ipari szoftver megoldások terén piacvezető nemzetközi vállalt, budapesti dinamikus bővülő szoftverfejlesztési központjába FPGA fejlesztő mérnök pozícióra keres új munkatársat.

Feladatok:
  • Részvétel nagy bonyolultságú digitális hardver fejlesztésében
  • Egyes modulok tervezése és karbantartása rendszeren belül
  • Kapcsolási rajzok, FPGA áramkörök fejlesztése, implementációs és vertifikációs feladatai
  • Tesztelési és hardverrel, szoftverrel való integrációs feladatok
  • Az egyes áramkörök tesztlefedettségének vizsgálata, tesztmódszerek kidolgozása
  • áramköri tervek készítése, dokumentálása, Layout támogatás
  • Nemzetközi, projektcsapatokkal való együttműködés
Elvárások:
  • Informatikai/mérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma
  • Digitális áramkör technikák és a hardver leíró nyelv, VHDL ismeretek
  • Gyakorlat digitális áramkörök (ASIC / FPGA) tervezésében és ellenőrzésében
  • Tapasztalat EDA eszközökben (Mentor Modelsim, Cadence Specman, Synopsys,
  • Linux ismeret
  • Jártasság kapcsolási rajz készítésében, NYÁK tervezésben
  • Verifikációs nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Nagyfokú kreativitás és elhivatottság
  • Precizitás, minőségorientáltság
Amit kínálunk:
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika