www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Multinacionális autóipari termelővállalat megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:

- Gyártási folyamatok és adott gyártóterületen gyártott termékek műszaki támogatása,
- Gyártási folyamat kidolgozása, szükséges dokumentációk előkészítése,
- Transzferek (termék át- és visszahelyezés) lebonyolításának vezetése, azok kidolgozása,
- Költségcsökkentési javaslatok kidolgozása,
- Termékváltoztatás miatti módosítások kidolgozása, dokumentálása, bevezetés irányítása,
- Folyamatok elemzése, módosítások kidolgozása, bevezetése és fejlesztése,
- Próbagyártás szervezése, lebonyolítása,
- Gyártástámogatás,
- Biztonsági készleten kívüli anyagok (szerszámok, alkatrészek) utánrendelése,
- Új gépek, berendezések, eszközök beszerzésének támogatása.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépész-, vagy villamosmérnöki végzettség

Tapasztalat:

- Felsőfokú gépész-, vagy villamosmérnöki végzettség,
- Angol középfokú nyelvtudás,
- Gyártás-előkészítő, -támogató eszközök ismerete,
- Projektvezetési gyakorlat,
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
- Műszaki-rajz olvasási és karbantartási ismeret.

Előny:
- Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat,
- Lean rendszer gyakorlati ismerete,
- Műanyag fröccsöntési ismeretek / felülfröccsöntési ismeretek.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Kérjük küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kozvetites@akvamarin.hu e-mail címre Kósa Barbara részére a pozíció megjelölésével. (e-mail: kozvetites@akvamarin.hu)

Pozíció azonosító: T07fm

xml by 3gteam

Egyéb hasonló állások Önnek
Projektmérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata l...
Magyarország

Folyamatmérnök (REFA) - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Új termék bevezetésének támogatása k...
Komárom-Esztergom

Tekercselő operátor - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ha szeretnél nyugodt, tiszta környez...