www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (HF 7-5628)

Megbízható, biztos hátterű gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

 FOLYAMATMÉRNÖK

 (HF 7-5628)

munkakörbe.

Feladat

  • Gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete,
  • Gyártástechnikai folyamatok optimalizálása,
  • A próbagyártásában való részvétel,
  • Gyártószerszámok fejlesztése, karbantartása, javítása.

Elvárások

  • Gépészmérnöki, vegyészmérnöki, vagy vegyipari-gépészmérnök végzettség,
  • Termelésben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Polimertechnológiai ismeretek.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Pest megye észak-nyugati része.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 7-5628” referenciaszám feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Pest megye észak-nyugati része.
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest