www.cvonline.hu

Facility Vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 379911

Multinacionális, autóelektronikai részegységeket és mikroelektronikai áramköri modulokat gyártó partnercégünkhöz budapesti munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Projektvezetés
  • -Épület átalakítás, kivitelezés, felújítás
  • -Strukturált problémamegoldó projektek vezetése
  • -Szakhatósági ügyek intézése
  • Infrastruktúra Üzemeltetés
  • -Megelőző karbantartási rendszer kiépítése, működtetése, fejlesztése
  • -Teljes Hatékonyságú Karbantartás (TPM)
  • -Rendszer teljesítményfigyelés, hibaelhárítás
  • -Strukturált hibaelhárítás
  • -Általános belső-külső, épület és terep karbantartási, javítási feladatok
  • Költségvetés
  • Beszámolási kötelezettség
  • -Közüzemi fogyasztások nyilvántartása
  • -Létesítménygazdálkodási mutatókkal való elszámolás
  • Létesítménygazdálkodási dokumentációs rendszer menedzsment
  • -Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása, rendszerezése
  • -Vonatkozó szabályozások, eljárások, utasítások, nyomtatványok elkészítése
  • Folyamatos fejlesztés és javítás, innováció
  • -Folyamatos fejlesztés eszközök, módszertanok napi használata
  • -Infrastrukturális költségek optimalizálása
  • -Energiatakarékossági projektek bevezetése, követése, energia menedzsment
  • Alvállalkozó bevonása, irányítása, vonatkozó szerződések kezelése
  • Állóeszközök (gépek berendezések, bútorok stb.) mozgatása, telepítése
  • Tisztítási szolgáltatás vezetése
  • Erőforrás gazdálkodás (saját és kiszervezett állomány, alvállalkozók)
Elvárások:
  • Végzettség: Felsőfokú műszaki végzettség - épületgépész
  • Szakmai Tapasztalat: Legalább 2-3 év gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat
  • Vezetői Tapasztalat: Legalább 2-3év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Informatika: MS Office, MS Project és SAP felhasználói szintű ismerete, AutoCAD
Előny:
  • autóipari tapasztalat, minőségbiztosítási szabványok és módszerek ismerete, logisztikai ismeretek, TPM filozófia
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Kezdés: 2012. március első fele
  • A megbízás időtartama fix 1év, 12hónapos határozott idejűre.
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes, bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió