www.cvonline.hu

Építőgép üzletág vezető

Az Eurotrade Kft. M1 autópálya komáromi csomópontjában található központi telephelyére új és használt építőipari-gép illetve munkagép értékesítésében jártas vezető kollégát keresünk. Az idén 20 éves cég a legnagyobb magyarországi független új és használt nagy haszonjármű értékesítő vállalkozás, amely a válság alatt is több mint 350-400 nehéz tehergépjárművet, ill. építőipari gépet értékesít évente. 33 000 m-es központi telephelyünk szakmai szempontból kiváló elhelyezkedése mellet, a konkurencia szerint is Európa egyik legszínvonalasabb értékesítő és szolgáltató bázisa. A nehézgépjárművek mellett egyre több új és használt építőipari gépet értékesítünk, ezért a szakmai kapacitásának bővítése érdekében keresünk nyelvismerettel rendelkező, szakmában jártas kollégákat, aki hosszú távon is hasznos tagja szeretne lenni egy kihívásokkal teli munkát végző dinamikus csapatnak.

Feladatok:
Fő feladat:
- elsősorban a cég által képviselt építőipari-gép gyártók új eszközeinek értékesítése és a beszerzésükben való közreműködés Magyarországon, ill. külföldi országokban.

További feladatok
- Az on-line értékesítésben való aktív részvétel
- Használt építőipari gépek és munkagépek értékesítésébe történő bekapcsolódás
- Felelős készletgazdálkodás
- A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli feladatok elvégzése

Követelmények:
- Legalább középfokú szakmai képesítés, szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség előnyt jelent
- Minimum 3 éves szakmai tapasztalat.
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
- Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
- Feddhetetlen szakmai előélet

Előnyt jelent:
- Új építőgépek és munkagépek forgalmazásában szerzett szakmai tapasztalat
- Angol vagy német nyelven kívül további nyelvek tárgyalási szintű ismerete
- Hasonló tevékenységben szerzett vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:
- Versenyképes alapbér
- Cafetéria
- Teljesítményarányos jutalom
- Bejárási támogatás
(hosszú távú együttműködés esetén szolgálati gépkocsi is megoldható)

Munkavégzés helye:
- Az Eurotrade Kft. központi telephelye, az M1 autópálya komáromi csomópontjánál.

Munkaidő:
Kötetlen munkaidő.

Pályázat:
- Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, hogy a szakmai önéletrajzát és egy motivációs levelet az alábbi címre eljuttatni szíveskedjen.

Körösi István
Tel.: +36 -20 / 3128612

Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Komárom