x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Energetikai tanácsadó

Get Work Trend Kft -Energetikai tanácsadó
Hozzáadva 2012.07.30.
Hirdetés azonosító: 422184
lejárt

Hazánk piacvezető, dinamikusan fejlődő és független, energetikai tanácsadó cége, nagy tapasztalattal rendelkező szakembergárdájának bővítésére az alábbi pozícióra keres munkatársakat:

Foglalkoztat a környezetvédelem? Szívesen tennél Te is a fenntartható fejlődés érdekében? Kezdd nálunk a karriered!  Energetikai tanácsadóként úgy segítheted a vállalkozásokat az energiahatékony működésben, hogy az számukra semmilyen költséggel nem jár. Csatlakozz értékesítési csapatunkhoz és vedd ki részed Magyarország energetikai megújulásában!

Feladatok:

  • A cég ügyfelek felé történő minőségi képviselete
  • Ügyfélápolás, keresztértékesítés
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és ápolása

Amit kínálunk:

  • Ügyfeleink által keresett szolgáltatások
  • Magas szintű képzési rendszer
  • Teljes háttértámogatás
  • Reális jövőkép
  • Kreatív energetikai cég stabil háttere
  • Jó hangulatú, fejlődő csoport
  • Motivációs rendszer
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: országos

Munkádat ingyenes képzésekkel segítjük. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, jelentkezésedet juttasd el az jelentkezes@gwm.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye:
Országos
Kategória
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Kereskedelem / Értékesítés, Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Somogy, Baranya, Tolna

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése