www.cvonline.hu

Energetikai tanácsadó

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.08.28.
Hirdetés azonosító: 422184
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Hazánk piacvezető, dinamikusan fejlődő és független, energetikai tanácsadó cége, nagy tapasztalattal rendelkező szakembergárdájának bővítésére az alábbi pozícióra keres munkatársakat:

Foglalkoztat a környezetvédelem? Szívesen tennél Te is a fenntartható fejlődés érdekében? Kezdd nálunk a karriered!  Energetikai tanácsadóként úgy segítheted a vállalkozásokat az energiahatékony működésben, hogy az számukra semmilyen költséggel nem jár. Csatlakozz értékesítési csapatunkhoz és vedd ki részed Magyarország energetikai megújulásában!

Feladatok:

  • A cég ügyfelek felé történő minőségi képviselete
  • Ügyfélápolás, keresztértékesítés
  • Potenciális ügyfelek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és ápolása

Amit kínálunk:

  • Ügyfeleink által keresett szolgáltatások
  • Magas szintű képzési rendszer
  • Teljes háttértámogatás
  • Reális jövőkép
  • Kreatív energetikai cég stabil háttere
  • Jó hangulatú, fejlődő csoport
  • Motivációs rendszer
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: országos

Munkádat ingyenes képzésekkel segítjük. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, jelentkezésedet juttasd el az Link megjelenítése e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya