Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Dutch Customer Service Specialist

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.07.30.
Jelentkezési határidő: 2012.09.29.
Hirdetés azonosító: 386112
lejárt

Our client is a multinational organization specialized in providing outsourced customer service solutions to their clients.

Feladatok:

- Provide prompt and polite customer service to the company’s clients
- Respond to inbound telephone calls from customers and record all actions taken to effect resolution of customer problems.
- Conduct first level analysis and contact other technical departments if it is necessary
- Handle incoming queries and address problems with a positive attitude

Elvárások:

- fresh graduates are welcome to apply
- relevant experience is an advantage
- excellent command of Dutch and conversational command of English
- strong customer orientation and a desire to handle clients professionally
- excellent communication skills
- strong problem solving skills
- cooperative and supportive personality
- team spirit

Amit kínálunk:

- attractive compensation package
- the opportunity to be a member of a new team
- stable multinational background and growing organization
- modern work environment and IT infrastructure

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/15403-dutch-customer-service-specialist/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),386112);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése