Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

CRM koordinátor

UniCredit Bank Hungary Zrt.-CRM koordinátor
Hozzáadva 2012.05.21.
Hirdetés azonosító: 378068
lejárt

Feladatok:

  • A bank CRM eszközeinek továbbfejlesztésében való aktív közreműködés. Igények megfogalmazása, fejlesztési kezdeményezések és üzleti igények gyűjtése, véleményezése, üzletágakkal való konzultáció, döntéselőkészítő dokumentációk és specifikációk készítése.
  • Az operatív CRM-rendszer standard beépített eszközeivel elvégezhető testreszabási műveletek tervezése és végrehajtása.
  • Az operatív CRM rendszer üzleti üzemeltetése; jogosultságok, katalógusok karbantartása; a technikai (IT) üzemeltetés támogatása. Operatív CRM rendszerhez kapcsolódó rendszerszervezői feladatok ellátása.
  • Operatív CRM-rendszerben tárolt adatvagyon és adatminőség monitoringja, javítása.
  • Aktív operatív CRM támogatás a fiókok és más értékesítési csatornák akvizíciós, tájékoztatási és értékesítési tevékenységében. Felhasználói dokumentáció készítése, felhasználók oktatása és üzleti help desk feladatok ellátása.
  • CRM alapú kampányok szervezése és koordinációja.
  • Kapcsolattartás a bankcsoport CRM területeivel és az operatív CRM-rendszer szállítójával.

Elvárások:

  Végzettség:  Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség

  Munkatapasztalat: Min. két éves, CRM területen szerzett banki gyakorlat

  Nyelvtudás: Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  Szám.tech.ismeret:

  • Magas szintű MS Office felhasználói ismeretek
  • Rendszerszervezői gyakorlat és/vagy update.seven CRM-rendszer ismerete előny

  Kompetenciák :

  • Kiváló kezdeményező, kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Átfogó és lényeglátó gondolkodásmód
  • Konzultatív és gyakorlatias hozzáállás üzleti és IT vonatkozásban is
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

Jelentkezés: www.unicreditbank.hu/rolunk/karrier

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése