www.cvonline.hu

c++ Programozó

  • Frissítve 888 napja
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat

C++ fejlesztő (Med)

pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi szoftverfejlesztő nagyvállalat.

Munkavégzés helye:
Budapest

 Feladatok:
  • Orvosi képalkotó berendezést kiszolgáló szoftver fejlesztése C++ nyelven Windows platformon
  • Közreműködés a fejlesztés minden életfázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentálás, hiba felderítés - javítás)
  • Napi kapcsolattartás a megbízóval
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, villamosmérnök vagy programozó matematikus) végzettség
  • Erős angolnyelvtudás Visual C++ alapos ismerete

Előny:
  • Design pattern-ek használatában való jártasság;
  • Orvosi szoftverek terén szerzett tapasztalat, pl. DICOM, vagy syngo;
  • Rational ClearCase ismeret;
  • XML, HTML, java script, vb script ismeret
  • Automatizált teszt és kódelemző eszközök ismerete
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest