x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

www.cvonline.hu

c++ Programozó

Exact Solutions Kft.-c++ Programozó
Hozzáadva 2014.04.20.
Hirdetés azonosító: 436820

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat

C++ fejlesztő (Med)

pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi szoftverfejlesztő nagyvállalat.

Munkavégzés helye:
Budapest

 Feladatok:
  • Orvosi képalkotó berendezést kiszolgáló szoftver fejlesztése C++ nyelven Windows platformon
  • Közreműködés a fejlesztés minden életfázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentálás, hiba felderítés - javítás)
  • Napi kapcsolattartás a megbízóval
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, villamosmérnök vagy programozó matematikus) végzettség
  • Erős angolnyelvtudás Visual C++ alapos ismerete

Előny:
  • Design pattern-ek használatában való jártasság;
  • Orvosi szoftverek terén szerzett tapasztalat, pl. DICOM, vagy syngo;
  • Rational ClearCase ismeret;
  • XML, HTML, java script, vb script ismeret
  • Automatizált teszt és kódelemző eszközök ismerete

Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

Részletek, jelentkezés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése